Зображення перспективного смартфона One Plus 8 Pro раніше з’являлися в мережі, що не відображаючи дизайн гаджета. Нові рендери дозволяють ознайомитися з п’ятьма найбільш незвичайними кольорами корпусу девайса, відзначають експерти.

Фахівці відзначають, що мобільний пристрій отримав кілька базових колірних рішень корпусів, Причому жоден з них не є традиційним. Наприклад, чорний тон вдає із себе градієнт від класичного кольору та світло-сірого. Компанія використала також комбінування синьою, малиновою, зеленої і золотистої забарвлень.

На нових рендерах One Plus 8 Pro має відмінності від зображень, які публікувалися до появи ескізів. Модуль основної камери не має четвертого датчика, який розташовувався збоку. При цьомуселф-камера врізана в екран в лівому кутку, що збігається з зображеннями, опублікованими раніше.

Компанія One Plus є структурним підрозділом промислової групи ВВК Electronics. Підприємство виробляє смартфони, штаб-квартира знаходиться в місті Шеньчжень (провінція Гуандун, Китай).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут