Корпорація Apple звернулася до власників iPhone 5 за допомогою повідомлень з вимогою провести оновлення iOS. Поліпшення необхідно виконати до 3 листопада, в іншому випадку існує ризик втратити вкрай важливих функцій на мобільному пристрої.

Згідно з наявною інформацією, мова йде про перегляд WEB-сторінок, доступ до особистої електронної пошти, AppStore і iCloud. Смартфони iPhone 5 необхідно оновити до iOS 10.3.4. За словами виробника, захід пов’язаний зі скиданням лічильників GPS, який мав місце в ніч на 7 квітня нинішнього року. Його наслідки можуть мати негативний вплив на роботу пристроїв, включаючи функції, яким вкрай потрібні значення часу і дати. Зазначена проблема може торкнутися невеликого числа користувачів, відзначають експерти.

Станом на 15 жовтня 2019 року, за інформацією Apple, лише 9% всіх власників смартфонами використовують не iOS 12. Частка старих версій даної операційної системи може скоротитися до 7% при виключенні апаратів, яким більше чотирьох років з моменту випуску.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут