Смартфон Xiaomi Mi Note 4 може бути обладнаний висувною фронтальною камерою.

За даними джерела, гаджет носить кодову назву DaVinci, повідомляє I Geek Phone .

У прошивці MIUI компанія Xiaomi тестує команди для тестування мотора і в коді прошивки зустрічаються згадки команд для камери pop і push.

Кажуть, що пристрій під кодовою назвою DaVinci отримає сучасний високопродуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 855 на додаток до потенційної спливаючій камері.

Покупцям, за чутками, будуть пропонуватися модифікації з 6 Гб і 8 Гб оперативної пам’яті і флеш-накопичувачем місткістю 64/128 Гбайт і 128 Гбайт відповідно. Називається і ємність акумуляторної батареї – 3400 мАч. Як програмна платформа, ймовірно, буде застосовуватися операційна система Android 9 Pie.

Поки немає іншої певної офіційної інформації про новий смартфон. Однак, інформацію про швидкий вихід гаджета з незвичайним форматом фронтальної камери підтверджують і інші джерела.

“Обговорював публікацію цього, але вирішив не робити, тому що я не впевнений, що це правда. Але Xiaomi може працювати над флагманським смартфоном з спливаючою селфі-камерою”, – написав редактор ресурсу XDA Developers Мішаал Рахман.

Офіційний дебют Xiaomi Mi Note 4 очікується не раніше другої половини року. Більш ранні чутки припускали можливий вихід в травні і дизайн з екраном, загнутим на всі чотири кромки корпусу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут