За даними ресурсу MySmartPrice, купити Xiaomi Mi Band 4 всі охочі зможуть вже в 2019 році. Попередньо — влітку нинішнього року. Новинка вийде на ринок в модифікаціях XMSH08HM і XMSH07HM, які вже пройшли сертифікацію в спеціальних відомствах.

Як стало відомо, у Mi Band 4 буде дві версії — стандартна і з підтримкою NFC. Є шанс, що безконтактний зв’язок в ґаджеті буде повноцінним, а не урізаним під китайський громадський транспорт, як це реалізовано в третьому поколінні браслета. Xiaomi Mi Band 4 отримав підтримку Bluetooth 5.0 (Mi Band 3 працює з Bluetooth 4.2). Це означає, що браслет буде швидше встановлювати зв’язок з іншими пристроями, а радіус дії збільшиться, як і автономність.

Mint Launcher від Xiaomi з’явився Google Play

Смартфони Xiaomi почали отримувати Google Lens

Xiaomi Mi Band 4 отримає функцію Apple Watch

З чуток, трекер отримає підтримку реєстрації серцевого ритму, тобто фіксуватиме ЕКГ власника, як це роблять Apple Watch Series 4. У четвертому поколінні повинна збільшитися діагональ екрану, можливо зміниться технологія його виготовлення і він стане кольоровим (така модифікація Mi Band 3 пропонувалася на внутрішньому ринку Китаю). Ще в новинці можуть з’явитися просунуті функції фіксації рухів. Обіцяють, що акумулятор буде працювати до 20 днів з вимкненим пульсометром і від 3 до 9 днів з ввімкненим.

Читайте також  На такий годинник давно чекали: розкрито головну особливість нових Apple Watch

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут