Покупці смартфонів серії iPhone 12 стали стикатися з поганим прийомом сигналу мережі. Він може пропадати в транспорті і не з’являтися досить довго, і це стосується як мереж LTE, так і нових 5G. Apple поки не знайшла вихід із ситуації, але її смартфони, починаючи з iPhone 4, регулярно втрачають сигнал з тих чи інших причин.

iPhone перетворився в iPod

Користувачі смартфонів Apple з новою лінійкою iPhone 12 стали масово скаржитися на регулярні проблеми з прийомом сигналу. Гаджети, пише портал 9to5Mac, періодично перестають приймати сигнал від базових станцій, позбавляючи власників можливості здійснювати дзвінки і користуватися мобільним інтернетом.

Проблема проявляється при знаходженні в зоні дії мереж не тільки п’ятого покоління (iPhone 12 стали першими смартфонами Apple з підтримкою 5G), і LTE, які існують не перший рік. За відгуками користувачів, подібний збій виникає, здебільшого, при пересуванні на транспорті.

Масштаби невідомі

Факт втрати сигналу на всіх смартфонах серії iPhone 12 підтверджують і користувачі великих ресурсів. На Reddit учасник під псевдонімом Professional_Title створив тему про це ще 24 жовтня 2020 року але з того часу ситуація не покращилася. З моменту створення сторінка набрала понад 415 коментарів.

Іноді новими iPhone можна користуватися тільки в якості iPod, у якого спочатку немає модему зв’язку

На форумах самої Apple теж регулярно спливають повідомлення про проблеми з якістю прийому сигналу на новеньких iPhone 12. Деяким з них теж більше місяця – наприклад, учасник joxesCA задав питання про це 28 жовтня 2020 року, але відповіді виробника поки не дочекався.

Apple не реагує на такі скарги, і поки немає інформації, як багато людей зіткнулися з подібною проблемою. Відомо лише, що найбільш часто збій виникає в мережах американських операторів AT & T, T-Mobile і Verizon. Багато користувачів думають, що раз подібне відбувається при русі на великих швидкостях (в порівнянні зі швидкістю пересування кроком), то це може бути пов’язано із затримками при перемиканні між базовими станціями (БС).

9to5Mac пише, що проблема виникає саме на нових iPhone 12. Смартфони серії iPhone 11 2019 модельного року обробляють сигнал перемикання між БС коректно.

Пошук рішення ведеться

Незважаючи на відсутність офіційних коментарів Apple або операторів, деяким користувачам все ж вдалося домогтися зворотного зв’язку від своїх операторів. Про це повідомив учасник Reddit під ніком ajm74, але теж в кінці жовтня 2020 року – він заявив, що отримав відповідь від свого оператора (Verizon).

Одна з численних тем, присвячених проблемам iPhone 12 з прийомом сигналу

У повідомленні Verizon сказано, що оператор в курсі проблеми і намагається розв’язати цю проблему спільно з фахівцями Apple. Вона повинна бути усунена в максимально стислі терміни, але причину її виникнення співробітники Verizon не розкрили.

Історія повторюється

Від поганого прийому сигналу не застрахований жоден власник iPhone, незалежно від обраної моделі. Так, в листопаді 2019 року користувачі скаржилися на низький рівень сигналу на iPhone 11, які, як відомо, не працюють в мережах п’ятого покоління.

Учасник форумів Apple JakeBoston написав, що його iPhone 11 показував одну або дві смужки якості прийому сигналу мережі навіть там, де інші пристрої показують всі значення. Йому доводилося включати і вимикати режим «польоту», але це допомагало лише на деякий час, після чого прийом знову погіршувався.

Проблема виявлялася після оновлення прошивки, скидання всіх налаштувань і навіть заміни SIM-карти. З подібним зіткнулися ще близько 350 учасників форуму Apple.

Смартфони Apple «не дружать» з стільниковими мережами, як мінімум 10 років, з моменту виходу iPhone 4. Цю модель представляв ще сам Стів Джобс (Steve Jobs), і вона виявилася в центрі грандіозного скандалу під назвою «Antennagate».

Стів Джобс особисто пояснював покупцям, як боротися з Antennagate

Суть була в тому, що всі iPhone 4 мали апаратну проблему з антеною, яка втрачала сигнал мережі при випадковому її замиканні рукою. З Antennagate зіткнулося настільки величезна кількість людей, що Стіву Джобсу навіть довелося провести окрему конференцію і показати, як правильно тримати телефон в руці, щоб уникнути поганого рівня прийому мережі. Він також запропонував всім незадоволеним користувачам безкоштовні чохли для захисту від торкання антени або повне повернення коштів за покупку iPhone 4.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут