З ланцюжка поставок комплектуючих для телевізорів Huawei просочилася інформація про те, що компанія Huawei планує випустити свій новий розумний телевізор у квітні цього року.

Спочатку користувачам запропонують дві моделі, які будуть оснащені екранами діагоналлю 55 і 65 дюймів. Постачальником 55-дюймових екранів стане китайська компанія BOE, а 65-дюймові панелі буде поставляти Huaxing Optoelectronics. На перший погляд може здатися, що Huawei замовила дисплеї у різних компаній, однак Huaxing Optoelectronics — це OEM-складальник, який був куплений BOE, але працює під своєю назвою і далі. Так що можна констатувати, що перші дисплеї для телевізорів Huawei по суті поставляє BOE.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

Виконавчий директор Huawei Ю Чэндун (Yu Chengdong) раніше заявив, що компанія не збирається пропонувати традиційний телевізійний продукт. За новою інформацією, перші телевізори Huawei будуть оснащені двома камерами, а також різними ігровими функціями і простим доступом до соціальних мереж.

Джерело з ланцюжка поставок повідомив засобам масової інформації, що перед Huawei стоїть мета реалізувати 10 мільйонів своїх нових телевізорів в перший рік, щоб у підсумку очолити індустрію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут