В цьому році компанія Apple випустила чотири моделі iPhone 12, дві з яких отримали камеру ToF. З огляду на популярність iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max, аналітики висловлюють припущення, що всі моделі iPhone 13 отримають датчик лідар. За наявними даними, в лінійці iPhone 13 також буде чотири моделі. Ці телефони будуть використовувати технологію D-ToF (Direct ToF). Повідомляється, що американська компанія II-VI Incorporated увійде в ланцюжок поставок Apple для iPhone наступного покоління. Ця компанія буде виробляти чіпи для камери.

Компанія II-VI Incorporated стане другим постачальником цих модулів. Першим є американська компанія Lumentum, яка спільно з Apple створила чіпи VCSEL для iPhone 12 Pro. Крім того, Winmao розширює закупівлю спеціального вимірювального і випробувального устаткування для VCSEL.

Також з’явилися цікаві відомості про те, що кількість отворів в блоці основної камери iPhone 13 збільшиться, а розмір фірмового вирізу в центральній верхній частині екрану зменшиться. Презентація iPhone 13 очікується тільки в вересні наступного року, а поки що доводиться задовольнятися подібними інсайдами та гадати, які з них в результаті підтвердяться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут