Redmi 8, як і більшість його попередників, є одним з найбільш продаваних смартфонів у всьому світі. Бюджетний смартфон був випущений з MIUI 10 на базі Android 9 Pie. Він був оновлений до MIUI 11 через кілька тижнів після його запуску, а на початку цього року він отримав оновлення 10. Тепер, більш ніж через рік після його випуску, смартфон отримав MIUI 12.

Xiaomi надає два оновлення MIUI і одне оновлення Android для більшості своїх смартфонів. Таким чином, Redmi 8 отримала друге і останнє оновлення MIUI, причому відразу порадували користувачів глобальної версії смартфона.

В даний момент прошивка носить статус стабільної бета-версії. Якщо перші користувачі не зіткнуться з будь-якими серйозними проблемами, ця прошивка стане доступна всім іншим власникам смартфонів. Повідомляється, що бета-версія стане доступна в ряді країн світу, включаючи Росію, вже на цьому тижні.

Зазвичай Xiaomi спочатку випускає будь-яке оновлення для китайський користувачів, проте у випадку з Redmi 8 прошивка MIUI 12 спочатку стала доступна для власників смартфона в усьому світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут