Дисплеї, виконані за технологією microLED, і вже знайшли своє застосування в телевізорах – а слідом за ними настала черга більш компактних і доступних пристроїв. На заході Konka Semiconductor Display Technology and Product Launch Conference віце-президент бренду Konka Лі Хунтао відзвітував про досягнення компанії в області цифрової електроніки і представив перший в світі годинник з microLED-екраном.

На відміну від екранів з OLED-матрицею, дисплеї нового покоління практично не схильні до вигоряння, і мають велику яскравість і меншу товщину, що дає кращий відгук сенсора при збереженні глибини чорного кольору, якісної передачі кольору і високої контрастності. Розумні годинник Konka отримали 2-дюймовий квадратний екран, виготовлений за технологією LPTS зі скляною панеллю товщиною всього 0,12 мм.

Матриця гаджета має пікову яскравість до 1500 ніт, охоплення 147% колірної гами DCI-P3 і діапазон робочих температур від -30 до +70 градусів за Цельсієм. Ще однією особливістю новинки стала заявлена ​​автономність 35 днів. Решту характеристик розумних годин виробник поки не розкриває. Імовірно екран аксесуара був виготовлений компанією BOE.

Дата релізу і роздрібна ціна новинки будуть оголошені пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут