Чутки про телефон середнього класу Samsung Galaxy M12 почали ходити ще в минулому місяці. Свіжа інформація показує, що смартфон пройшов сертифікацію Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) в США. Сертифікація FCC виявила ємність акумулятора Galaxy M12.

У попередньому звіті стверджувалося, що Samsung Galaxy M12 отримав величезну батарею 7000 мА * ч. Однак список FCC говорить про інше. Було виявлено, що номер моделі акумулятора EB-BM207ABY, а це елемент ємністю 6000 мА * год.

Минулого тижня Galaxy M12 був помічений в Geekbench. У лістингу зазначено, що він працює на чіпсеті Exynos 850 з 3 ГБ оперативної пам’яті і ОС Android 11.

На даний момент Galaxy M12 отримав схвалення Бюро індійських стандартів (BIS), Bluetooth SIG і Wi-Fi Alliance. Номер моделі Galaxy M12 – SM-M127F / DS. Передбачається, що на деяких ринках він може бути перейменований в Galaxy F12. Номер моделі F12 – SM-F127G.

CAD-рендери Galaxy М12, які спливли в минулому місяці, показали габарити 163,9х75,9х8,9 мм і 6,5-дюймовий дисплей Infinity-V. Задня панель M12 має унікальний дизайн з двома текстурами. На задній панелі телефону розташований модуль камери квадратної форми, в якому розміщені чотири об’єктива. Під корпусом камери знаходиться світлодіодний спалах. Є бічний сканер відбитків пальців.

Samsung ще не підтвердили появу смартфона Galaxy M12. Але з огляду на наявність багатьох важливих сертифікатів, схоже, що запуск M12 не за горами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут