За заявою одного з топ-менеджерів Xiaomi, відповідального за розробку програмного забезпечення, компанія планує випустити проміжну версію фірмової прошивки вже в кінці 2020 року. Незважаючи на те що це не реліз, очікується, що в новій версії оболонки буде чимало змін.

Інформацією поділився Джин Фан, який обіймає посаду глави розробки ПО в Xiaomi. За його словами, вихід MIUI 12.5 відбудеться в найближчі тижні, до кінця грудня 2020 року.

Крім того, топ-менеджер підкреслив, що оболонка MIUI 12.5 отримає ряд нововведень, і сприймати її як проміжну з точки зору виправлених помилок і нових функцій не варто. У MIUI 12.5 буде змінено інтерфейс, розширено список дій при натисканні клавіші живлення і кнопок регулювання гучності, перероблена анімація і меню багатозадачності, а також з’явиться повноцінний десктопний режим. Ще компанія планує додати кілька нових функцій в «Галерею», штатний додаток «Камера» та інший фірмовий софт.

Очікується, що MIUI 12.5 буде представлена ​​для смартфонів Xiaomi разом з операційною системою Android 11. Втім, власники старіших моделей також отримають прошивку, але на базі Android 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут