Сьогодні в світі стане доступна єдина підписка Apple One. Сервісами, які включені до обраного тарифного плану, можна буде користуватися на всіх пристроях Apple: iPhone, iPad, iPod touch і Apple TV. Єдина підписка буде доступна більш ніж в 100 країнах.

Безкоштовний пробний період Apple One триває 30 днів і поширюється на всі сервіси, де у користувача немає діючої підписки або пробного періоду. З Apple One користувачі будуть отримувати єдиний щомісячний рахунок. Скасувати підписку або вибрати інший тарифний план можна в будь-який момент.

В підписку будуть входити наступні сервіси:

  • Apple Music: більше 70 мільйонів пісень, тисячі плейлистів, щоденні підбірки від кращих знавців музики в світі, унікальне радіо Apple Music і інноваційні функції, наприклад синхронізація тексту пісні з виконанням.
  • Apple TV +: фільми та серіали Apple Originals від найзнаменитіших і талановитих творців. Оригінальний контент Apple TV + отримав вже більше 100 нагород і номінацій, в тому числі 18 номінацій на премію «Еммі». Такого визнання не вдалося домогтися більше жодному стрімінговому сервісу за перші 10 місяців роботи.
  • Apple Arcade: необмежений доступ без реклами більш ніж до 100 захоплюючих ігор, які підтримуються на iPhone, iPad, iPod touch, Mac і Apple TV. І ніяких покупок в додатку.
  • iCloud: всі фото, відео та інші файли надійно і безпечно зберігаються в хмарі і доступні з будь-якого пристрою.
Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут