Motorola постійно збільшує список смартфонів, таким швидше за все стане Moto G Play (+2021). Він повинен стати наступником Moto G9 Play, випущеного раніше в цьому році. Смартфон може отримати в назву і цифру, наприклад Moto G10 Play.

Як би там не було, Moto G Play (2021) був помічений в Google Play. Якщо вірити інформації з Google Play, він буде працювати на чіпсеті Snapdragon 460, хоча це дуже дивно, тому що його попередник використав більш потужний Snapdragon 662.

Телефон буде оснащений сенсорним екраном HD + (роздільною здатністю 720×1600) і буде працювати під управлінням Android 10 з коробки. 3 ГБ оперативної пам’яті буде як мінімум в одній моделі, але можуть бути запропоновані й інші варіанти.

У верхній частині екрана є каплевидна виїмка для селфі-камери, клавіші живлення та гучності знаходяться на правій бічній грані смартфона. Оскільки кнопка живлення не втоплена, можна зробити висновок, що в ній немає датчика відбитків пальців, значить він буде на задній панелі, як це було в G9 Play.

Неясно, коли саме Moto G Play (2021) вийде офіційно, але запуски нових смартфонів кожні кілька місяців є стандартними, тому навряд чи очікування буде довгим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут