На початку цього місяця відбулася презентація нової флагманської мобільної платформи Snapdragon 888. Тепер же компанія Qualcomm поділилася офіційними результатами тестування чіпсета в різних бенчмарках, щоб продемонструвати продуктивність його центрального і графічного процесорів, а також ШІ-підсистеми.

Виконаний по 5-нм техпроцесу Snapdragon 888 включає супер’ядро ARM Cortex-X1 з тактовою частотою 2,84 ГГц, три продуктивних ядра Cortex-A78 і чотири енергоефективних Cortex-A55. За роботу з графікою відповідає відеоприскорювач Adreno 660, продуктивність якого зросла на 35% в порівнянні з попередником. До складу мобільної платформи також входить нова ШІ-система 6-го покоління Qualcomm AI Engine і новий процесор Qualcomm Hexagon 780, що забезпечують швидкодію на рівні 26 трильйонів операцій в секунду – на 73% вище показників попереднього покоління.

Qualcomm зазначає, що синтетичні тести вимірюють тільки окремі характеристики і не можуть охопити всю функціональність, реалізовану за допомогою Snapdragon, включаючи зв’язок, фото- і відеозйомку, аудіо, час автономної роботи, швидкість зарядки акумулятора і багато іншого. Тому компанія об’єднала результати ряду галузевих еталонних тестів для системи, центрального процесора, графічного прискорювача і ІІ-підсистеми, запустивши їх на референсном пристрої на базі Snapdragon 888. Всі результати усереднювалися за трьома итерациям.

Вказується, що всі тести проводилися з параметрами за замовчуванням, які рекомендуються для отримання оптимального співвідношення між продуктивністю і споживаної потужністю в типовому повсякденному режимі використання.

Перші пристрої на базі Snapdragon 888 з’являться в продажу вже в першому кварталі 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут