Компанія HMD Global, власник бренду телефонів Nokia, представила два нових кнопкових телефони з підтримкою технологій 4G – Nokia 6300 4G і Nokia 8000 4G.

Nokia 6300 4G – класичний кнопковий телефон, який отримав нові функції завдяки підключенню до мережі 4G. Спілкування в WhatsApp і Facebook, крім того, можна ділитися інтернетом з друзями через точку доступу WiFi і дивитися фільми онлайн, підключивши ноутбук до мобільного інтернету.

Nokia 8000 4G – преміальна модель в незвичайному корпусі зі склоподібного полікомпозиту з хромованим обрамленням. Теж отримала функцію спілкування з друзями в WhatsApp і Facebook, ще доступний YouTube і маршрути в Google Картах. Користуйтись телефоном можна без обмежень – заряду батареї вистачить надовго.

Юхо Сарвікас, директор по продуктах і віце-президент компанії HMD Global в регіоні Північна Америка, зазначив: «Зараз, коли світ все ще звикає жити в умовах нової реальності і гнучкого графіка роботи, ми хочемо дати сім’ям переваги постійного зв’язку один з одним і колегами. Доступний Nokia 6300 4G і яскравий Nokia 8000 4G – перевірені часом телефони з впізнаваним дизайном, в яких з’явилися сучасні функції. В обох моделях передбачена точка доступу WiFi, що дає впевненість у наявності підключення до мережі на додатковому пристрої. Наша компанія приділяє велику увагу кнопковим телефонам, оскільки вони відіграють важливу роль у житті дуже багатьох людей. Ми прагнемо залучити до мережі всіх бажаючих і надати прихильникам марки можливість вибрати телефон, відповідний їх стилю життя ».

Nokia 6300 4G – сучасна версія популярної класичної моделі і найдоступніший телефон з встановленим додатком WhatsApp для спілкування. Завдяки підключенню до мережі 4G у вас буде постійний доступ до інтернету – можна дивитися улюблені канали на YouTube, спілкуватися з друзями та колегами в Facebook. На Nokia 6300 4G передбачена точка доступу WiFi – можна ділитися інтернетом з друзями, підключати ноутбук до мобільного інтернету і працювати, де завгодно – вдома, в кафе і дорозі, а також з комфортом дивитися фільми онлайн на великому екрані.

Процесор Qualcomm Snapdragon 210 і операційна система KaiOS оптимізовані для вирішення повсякденних завдань. Google Асистент допоможе знайти відповіді на будь-які питання, зв’язатися з друзями і запланувати справи. Міцний корпус з полікарбонату готовий до повсякденних випробувань. Nokia 6300 4G – надійний телефон на кожен день.

Nokia 8000 4G – кнопковий телефон в незвичайному корпусі зі склоподібного полікомпозиту в кольорах дорогоцінних каменів в стильному хромованому обрамленні. Збільшений екран діагоналлю 2,8 дюйми і зручна 3D-клавіатура створені для комфортного спілкування в WhatsApp і Facebook, перегляду відео на YouTube і побудови маршрутів в Google Картах. У магазині KaiStore передбачено безліч найрізноманітніших додатків, якими можна користуватися в будь-який час і в будь-якому місці завдяки підключенню до мережі 4G.

Ставте перед Google Асистентом будь-які завдання за допомогою голосу – диктуйте повідомлення для друзів, телефонуйте, шукайте нові рецепти в інтернеті, запитуйте помічника, про що завгодно. Увімкніть точку доступу WiFi на своєму телефоні і діліться інтернетом з друзями. Одного заряду батареї Nokia 8000 4G вистачить до двох днів використання.

Раун Форсайт, головний дизайнер компанії HMD Global, сказав: «Всі телефони Nokia виконані в єдиному стилі. Цей стиль добре знайомий шанувальникам марки і легко впізнаваний – ми прагнемо до того, щоб у всіх без винятку наших пристроях були присутні відмінні риси бренду. Представляючи Nokia 6300 4G і Nokia 8000 4G, ми хочемо дати користувачам кнопкових телефонів шанс виразити себе за допомогою технологій і можливість вибору, яка вже є у користувачів наших смартфонів ».

Nokia 6300 4G з’явиться в продажу в Україні в листопаді 2020 року орієнтовною роздрібною ціною 1 6999 гривень в сірому, білому і зеленому кольорах. Nokia 8000 4G з’явиться в продажу в Україні в листопаді 2020 року орієнтовною роздрібною ціною 2 599 гривень в чорному, білому і синьому кольорах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут