На вихідних Xiaomi Mi 11 засвітився на живих фото, бачили ми смартфон і на рендерах, а тепер – нове зображення, на цей раз з системи автоматизованого проектування. Воно дає відповідь на розмір діагоналі екрану, але ще більше заплутує в питанні виконання фронтальної камери в Pro-версії флагмана.

Якщо перевести міліметри в дюйми, то отримаємо 6,76 дюйма – така діагональ екрану смартфона. Тобто нові флагмани Xiaomi виявляться не більше нинішніх Mi 10 і Mi 10 Ultra. А ось фронтальної камери на рендерах немає, і тут є два варіанти: або в даному конкретному випадку її просто не враховували, або Xiaomi готує сюрприз у вигляді підекранної камери. Інсайдери раніше повідомляли, що компанія Xiaomi вже найближчим часом повністю відмовиться від перфорації дисплея. Однак підекранну фронталку отримає лише Pro-версія, а базова модель дебютує з класичним датчиком, врізаним в екран. Втім, поки це не більше, ніж припущення, так як достовірність зображення, нажаль, ніяк не підтверджена.

Офіційна прем’єра Xiaomi Mi 11 очікується 29 грудня. Смартфони лінійки абсолютно точно отримають платформу Snapdragon 888 та якісні камери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут