Оновлення Android для смартфона вимагає участі не тільки розробника ОС, але і підтримки з боку виробників заліза. Нова спільна програма Google і Qualcomm покликана розширити термін гарантованого оновлення гаджетів з процесорами Snapdragon. Завдяки партнерству компанія власники таких пристроїв незабаром зможуть отримувати регулярні апдейти протягом чотирьох років – правда, з певними застереженнями.

За заявою прес-служби Qualcomm, смартфони на базі мобільних платформ Snapdragon, отримають чотирирічну програму оновлень, що включає три апдейта ОС Android і наступні патчі безпеки протягом року. При цьому нововведення торкнеться тільки моделі з підтримкою Project Treble і не торкнеться пристроїв, представлених в 2020 році. Таким чином, покупці гаджетів зразка 2021-го, оснащених чіпами Snapdragon 888, зможуть розраховувати на отримання Android 14.

Крім того, чіпмейкер заявив про участь в програмі і пристроїв з іншими фірмовими SoC, представленими після нового флагмана, однак їх перелік поки не опублікований. У разі потрапляння в «список Qualcomm» смартфони на базі мобільних платформ Snapdragon будуть оновлюватися на рік довше, ніж актуальні моделі з процесорами 800-й серії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут