Слідом за незалежними експертами статистику установок нової операційної системи iOS опублікувала і сама Apple. У звіті компанії відзначені фірмові гаджети, випущені за останні чотири роки, в тому числі і планшети, які перейшли на iPadOS. Навіть з поправкою на фрагментацію техніки кількість оновити пристроїв виявилося вражаючим.

За даними Apple, на сьогодні 81% iPhone, що підтримують iOS 14, вже перейшли на цю версію мобільної операційки. При цьому 17% користувачів все ще залишаються на iOS 13, і лише 2% відмовляються оновлювати гаджети з iOS 11 або iOS 10. Якщо ж розглядати всі активні смартфони Apple, то 72% з них працюють на новітній iOS 14, 18% – на iOS 13 і лише 10% – на старіших версіях прошивок.

У сегменті планшетів iPad спостерігається схожа ситуація. 75% апаратів, які Apple реалізувала за останні чотири роки, вже отримали апдейт до iPadOS 14. 22% пристроїв працюють на базі iPadOS 13 і тільки 3% – на минулих версіях операційних систем. Сумарно ж iPadOS 14 встановлена ​​на 61% планшетів Apple, а відмовляються від оновлення до свіжої прошивки лише 18% їх власників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут