Компанія Apple недавно оновила політику конфіденційності для додатків, які публікуються в App Store – з 8 грудня їх розробники повинні вказувати, які особисті дані вони збирають. Відповідна інформація вже з’явилася в фірмовому магазині додатків, і користувачі iOS почали ділитися їй в соціальних мережах, склавши своєрідний рейтинг «інтересів» програм до конфіденційної інформації.

Facebook

Згідно з публікаціями власників iPhone під управлінням iOS 14, саме значне «досьє» на власника смартфона збирає Facebook . Крім ПІБ, номера телефону, даних геолокації, історії пошуку в інтернеті, а також відомостей про покупках, клієнт соціальної мережі колекціонує інформацію про здоров’я. Крім того, в список «інтересів» додатка входять і фінансові дані користувача.

Схожі запити і у мобільній версії Twitter – на додаток до адреси електронної пошти, додаток колекціонує дані про місцезнаходження, історію браузера і покупок, а також має доступ до фотографій, відео та іншого мультимедійного контенту на пристрої.

Telegram

Виявляє «інтерес» до інформації, пов’язаної зі здоров’ям і фітнесом, а також до фінансових операцій, і мобільний клієнт Instagram . У месенджера WhatsApp список запитів виявився дещо коротший, а найкоротшим переліком зібраних даних може похвалитися Telegram – додаток запитує лише доступ до контактів користувача та номером його телефону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут