Видання GSMArena опублікувало інформацію про наступника другого покоління Apple AirPods, з якої ми дізналися, що AirPods третього покоління отримають дизайн, який буде нагадувати AirPods Pro, щоправда, не отримає функції активного поглинання шумів. Зараз стало відомо, що ці навушники будуть презентовані у першій половині 2021 року.

Очікується, що навушники будуть оснащені тим самим чіпсетом Apple H1, який отримали навушники AirPods Pro рік тому. У навушників, щоправда, не буде основної фішки AirPods Pro у вигляді режиму поглинання шумів і так званого “прозорого” режиму, який дозволяє застосовувати поглинання шумів, при цьому пропускаючи деякі основні зовнішні звуки.

Щоправда, це відобразиться і на ціні нових навушників. Вони, щоправда, не коштуватимуть близько 150 доларів, як у попередніх двох поколінь, а близько 200 доларів, тобто на 20 відсотків дешевше, ніж минулорічні Apple AirPods Pro. Очікується, що навушники будуть презентовані на початку наступного року, тобто рівно через два роки після презентації другого покоління Apple AirPods другого покоління.

Нагадаємо, що на даний момент компанія пропонує покупцям три моделі Apple AirPods – AirPods 2 за 150 доларів, AirPods Pro за 250 доларів та недавно презентовані AirPods Max за 550 доларів. Очікується, що наступного року ціна стартової моделі виросте до 200 доларів, тобто купити навушники Apple можна буде за відчутно вищою ціною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут