Хочете вірте, хочете ні, але з моменту виходу останньої гри GTA пройшло вже понад десять років. У той час як багато людей досі проводять сотні годин у GTA Online, всі (не дуже) терпляче чекають, коли Rockstar нарешті підтвердить, що нова частина знаходиться у розробці. Незважаючи на численні витоки та чутки, команда трималася до кінця 2023 року. Тепер, коли гра нарешті підтверджена, у нас є набагато більше підстав для того, щоб розповісти про те, якою буде Grand Theft Auto 6. Це буде найбільша гра покоління, якщо не всіх часів, так що давайте запряжемо машину і зробимо пограбування , щоб отримати всю інформацію про GTA 6

Припущення про дату виходу GTA 6

Разом з офіційним анонсуючим трейлером GTA 6 ми отримали інформацію про терміни виходу гри. Хоча це трохи розчаровує, ми зможемо познайомитись із новим феноменом відкритого світу не раніше 2025 року.

Хоча це не є офіційною інформацією, за деякими даними, співробітники, які працюють над GTA 6, вважають, що вихід гри може зрушити на 2026 рік. За даними Kotaku, спочатку гра мала вийти на початку 2025 року, але тепер йдеться про кінець 2025 року з можливістю перенесення на 2026 рік. Поки що офіційна дата – 2025 рік, але будьте готові до можливих затримок такої масштабної гри.

Трейлер GTA 6

Трейлер GTA 6 був анонсований до виходу 5 грудня 2023, але після витоку інформації в мережу його було знято на день раніше. Тим не менш, тепер ми маємо перший погляд на світ і персонажів.

Головні герої GTA 6 будуть парами, а не одинаками чи тріо, як у минулих іграх. Першою буде Люсія, яка, зважаючи на все, має кримінальне минуле, судячи з того, що в трейлері вона постала у тюремній формі. Другий герой – чоловік, ім’я якого поки що невідоме, але він явно є її партнером зі злочину – і, зважаючи на все, романтиком.

Мабуть, найважливіша частина будь-якої гри GTA – це сеттінг, і для GTA 6 Rockstar повертає нас у Vice City. Звісно, ​​цього разу ми побачимо його у сучасному світі, а не наприкінці 1980-х, як раніше. У трейлері показаний широкий спектр оточення, від пляжів та галасливих міських вулиць до передмість та боліт.

Платформи GTA 6

Офіційно підтверджено, що GTA 6 вийде лише на PlayStation 5 та Xbox Series X/S. Хоча ми можемо з упевненістю сказати, що ця гра не вийде на консолях минулого покоління або Switch, відсутність її на ПК видається дивним упущенням. GTA 5 вийшла на ПК через два роки, а Red Dead Redemption 2 – всього на два тижні пізніше, тому цілком можливо, що реліз на ПК відбудеться трохи пізніше, але це все одно буде великим розчаруванням для гравців. Таким чином, наступна консоль Nintendo також залишається під питанням.

Геймплей GTA 6

У трейлері не було показано жодного реального геймплею GTA 6, натомість усе було кінематографічно. Проте, виходячи з цього, ми можемо багато чого припустити, якою буде гра.

Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Відразу скажемо, що в GTA 6 буде багато стрілянини, водіння та криміналу. У трейлері були показані пограбування, швидкісні погоні та безліч вечірок. Однак, крім цього, нам залишається тільки здогадуватися або спиратися на дуже старі витоки. Ми вважаємо, що GTA 6 продовжить тенденцію, що дозволяє гравцям перемикатися між видом від першої та третьої особи. Така можливість була додана до GTA 5 і включена до Red Dead Redemption 2 при запуску.

Якщо судити з трейлера, кількість персонажів та дій на екрані у будь-який момент часу означає, що світ буде щільним, як ніколи. Кожен NPC виглядає унікально і здається дуже “живим” при взаємодії зі світом. Крім стрільби та перебіжок, ми сподіваємося побачити набагато більше способів взаємодії зі звичайними NPC.

У такому величезному світі можна знайти безліч побічних занять, міні-ігор та інших розваг, за якими можна скоротати годинник. Кожна гра стає все більш цікавою у плані додаткових можливостей, і ми не думаємо, що GTA 6 у цьому не поступиться.

Чи буде у GTA 6 GTA Online?

Мабуть, найпомітнішою зміною GTA V стала поява GTA Online. Цей режим став основою гри, зібравши мільйони гравців (та доларів) для спільного проходження. Базова гра чудова, але GTA Online – це те, що зберегло актуальність GTA V майже через десять років після запуску.

Справа в тому, що в GTA 6 ми майже напевно отримаємо якусь розраховану на багато користувачів функціональність. Чи це означатиме, що вся гра буде тільки онлайн, або ж в ній з’явиться спеціальний розрахований на багато користувачів режим, як у попередній частині, поки невідомо, але ми можемо майже гарантувати, що в ній буде онлайн-режим.

Враховуючи, наскільки успішною стала GTA Online, Rockstar навряд чи відмовиться від розрахованих на багато користувачів функцій в наступній частині.

Як не дивно, у версії GTA 6 GTA Online, очевидно, не буде виділених серверів. Про це повідомляє інсайдер Tez, який сказав: “Take-Two відхилила пропозицію про виділені сервери кілька років тому. Вони вважали, що це недоцільно для них”.

Головне питання полягає в тому, чи буде нова GTA Online доступна одразу після запуску чи буде випущена у кілька етапів. Перша версія ca вийшла майже через місяць після GTA 5, а Red Dead Online – ще довше, майже через сім місяців. Ми не очікуємо, що GTA 6 чекатиме так довго, але Rockstar, можливо, захоче дати гравцям кілька тижнів на основну гру, перш ніж спокушати їх мережевим режимом. Крім того, це було б схоже на другий запуск, щоб знову потрапити до заголовків новин.

Коли можна буде оформити попереднє замовлення на GTA 6?

Як і очікувалося, попередні замовлення на GTA 6 поки що недоступні. Оскільки гра вийде не раніше 2025 року, ми не очікуємо, що інформація про попередні замовлення з’явиться раніше, ніж ця дата буде визначена того ж року. Звичайно, це може статися ще раніше, якщо ці затримки будуть правдою. У будь-якому випадку, ми повідомимо вам інформацію про попереднє замовлення GTA 6, як тільки вона стане доступною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут