На Huawei Developers Conference 2019 компанія анонсувала фірмову операційну систему Harmony OS, яка на ринку Китаю буде відома як HongMang OS. Спочатку компанія не планувала, що вона прийде на смартфони, але після того, як стало зрозуміло, що санкції США всерйоз і надовго, було прийнято рішення адаптувати її для роботи на мобільних пристроях.

У вересні нинішнього року Huawei пообіцяла в грудні випустити бета-версію мобільної версії HongMengOS 2.0. Компанія стримала слово і сьогодні оголосила про старт бета-тестування фірмової операційної системи. Крім того, вона надала повний набір інструментів, необхідний для розробників софту.

Відразу після цього ентузіасти виклали ролик, що демонструє можливості HongMeng OS 2.0 на базі Huawei P40. Візуально прошивка нагадує EMUI 11, але немає впевненості, що до фінального релізу вона не зазнає змін. Тестери запевняють, що система підтримує APK-додатки, створені для Android.

Сама Huawei планує дати HarmonyOS путівку в життя в наступному році, поступово охоплюючи велику кількість пристроїв компанії та інших брендів. Очікується, що в 2021 році на фірмовій операційній системі Huawei буде працювати 100 млн пристроїв. Стабільна збірка з’явиться не раніше весни наступного року за умови, що в процесі тестування не будуть виявлені критичні збої і проблеми в її роботі. Можливо, Huawei P50 стане першим пристроєм компанії, який отримає HarmonyOS 2.0 «з коробки».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут