Восени цього року компанія Microsoft презентувала смартфон Surface Duo з двома дисплеями і операційною системою Android, який поки що доступний лише в США.

У листопаді з’явилася інформація про те, що Microsoft планує запустити Surface Duo в інших регіонах, починаючи з європейського ринку. Сьогодні з’явилось офіційне підтвердження, що компанія планує випустити свій телефон з двома екранами в Канаді, Великобританії, Франції та Німеччини на початку 2021 року. Смартфон виявився проблемним, рамка навколо зарядного роз’єму часто тріскається, також з’явилися відомості про слабкий сигнал і високу затримку при передачі даних. Залишається сподіватися, що Microsoft усуне ці проблеми до європейського релізу пристрою.

Власники Surface Duo отримують два екрани діагоналлю 5,6 дюйма. Роздільна здатність кожного дисплея становить 1800х1350 пікселів. Смартфон побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 855. Ємність акумулятора становить 3566 мАг, є підтримка 18-ватної зарядки. Корпус має товщину 4,8 і 9,6 мм в розкритому і складеному станах відповідно. Роздільна здатність камери становить всього 11 Мп. Смартфон отримав підтримку стилуса, але не має NFC і підтримки 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут