15 грудня 2020 роки від Samsung чекали презентації флагманської мобільної платформи Exynos 2100 в онлайн-форматі. Компанія дійсно опублікувала офіційний ролик, присвячений новинці, але його зміст виявився несподіваним. Замість характеристик чіпа вендор показав зовсім інший, хоча не менше цікавий відеоматеріал.

У своєму короткометражному мультфільмі Samsung зазначила, що 2020 рік став справжнім випробуванням для всієї компанії, включаючи команду розробників Exynos. Але незважаючи на складності, інженерам вдалося створити досконалої новий мобільний процесор.

В описі до відеоролика Samsung подякувала всім шанувальників компанії, розповіла про те, як пандемія допомогла переоцінити наше життя і пообіцяла незабаром показати абсолютно новий мобільний процесор, який «виправдає очікування користувачів». У відеоролику фігурують пристрої Samsung, а також показаний мультяшний образ кролика, який символізує новий процесор. Точна дата презентації чіпа в звичному форматі буде оголошена виробником пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут