За останні кілька тижнів в мережі з’явилося чимало зображень ще не анонсованого смартфона Samsung Galaxy S21, але майже всі вони демонстрували або блок камер, або бічні грані пристрою. Нарешті, авторитетний мережевий інформатор Еван Бласс опублікував перший, за його словами, прес-рендер фронтальній панелі майбутнього флагмана бренду.

Судячи по зображенню, апарат отримає тонкі рамки по периметру дисплея і мінімальне «підборіддя». Якщо публікація вірна, то всупереч очікуванням деяких аналітиків, Samsung вріже фронтальну камеру в дисплей, а не буде інтегрувати модуль під його поверхню.

В цілому дизайн передньої панелі флагмана нагадує модель Galaxy S20. Більш кардинальні зміни торкнуться тильну сторону Galaxy S21, де розміститься модуль камери оригінальної форми з трьома датчиками. Згідно з попередніми звітами інформаторів, пристрій не буде підтримувати фірмовий стилус S Pen – зате, як очікується, сумісність з ним отримають згинаються новинки компанії.

Точна дата проведення наступної презентації Galaxy Unpacked поки не розкривається – відомо лише, що захід відбудеться в січні 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут