Буквально кілька днів тому компанія Virgin Hyperloop зробила перше перевезення пасажирів  з використанням  вакуумного поїзда Hyperloop. Тепер же стало відомо, що їй вдалося розігнати цей вид транспорту до швидкості більше 1000 км / год, встановивши світовий рекорд.

Випробування проходили в Південній Кореї за участю Корейського науково-дослідного інституту залізниць (Korail). В ході експерименту зменшена версія капсули  вакуумного поїзда змогла розігнатися до швидкості 1019 км / год, що лише трохи менше швидкості звуку в повітрі (1191,6 км / г). До цього подібний транспорт вдавалося розігнати до куди більш скромних 714 км /г.

Варто відзначити, що недавня поїздка за участю пасажирів проходила при максимальній швидкості всього 160 км / г. Однак Південна Корея вже оголосила про намір використовувати Hyperloop для з’єднання Сеула і Пусана до 2024 року. Як очікується, час поїздки між містами скоротиться з нинішніх 3 годин до всього 30 хвилин. 

Читайте також  GTA 6: припущення про дату виходу, трейлер, геймплей та багато іншого

Ідею  вакуумного поїзда Hyperloop вперше була запропонована Ілона Маском в 2012 році. Однак сам він вирішив не займатися цією технологією, віддавши перевагу підкорення космосу. Замість цього концепцію підхопило відразу кілька сторонніх компаній.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут