Буквально кілька днів тому компанія Virgin Hyperloop зробила перше перевезення пасажирів  з використанням  вакуумного поїзда Hyperloop. Тепер же стало відомо, що їй вдалося розігнати цей вид транспорту до швидкості більше 1000 км / год, встановивши світовий рекорд.

Випробування проходили в Південній Кореї за участю Корейського науково-дослідного інституту залізниць (Korail). В ході експерименту зменшена версія капсули  вакуумного поїзда змогла розігнатися до швидкості 1019 км / год, що лише трохи менше швидкості звуку в повітрі (1191,6 км / г). До цього подібний транспорт вдавалося розігнати до куди більш скромних 714 км /г.

Варто відзначити, що недавня поїздка за участю пасажирів проходила при максимальній швидкості всього 160 км / г. Однак Південна Корея вже оголосила про намір використовувати Hyperloop для з’єднання Сеула і Пусана до 2024 року. Як очікується, час поїздки між містами скоротиться з нинішніх 3 годин до всього 30 хвилин. 

Ідею  вакуумного поїзда Hyperloop вперше була запропонована Ілона Маском в 2012 році. Однак сам він вирішив не займатися цією технологією, віддавши перевагу підкорення космосу. Замість цього концепцію підхопило відразу кілька сторонніх компаній.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут