Надійний інформатор Еван Бласс (Evan Blass) поділився першим офіційним рендером стандартної версії майбутнього флагмана Samsung Galaxy S21. На зображенні також показані перші офіційні шпалери нової серії. Зображення підтверджує нещодавні повідомлення про плоский екран в базовій моделі Galaxy S21. Це вперше, коли Samsung використовувала плоский екран в своєму флагмані після Galaxy S10e в 2019 році.

Телефон отримає отвір для фронтальної камери в центральній верхній частині екрану. Рамки дисплея є досить помітними, в нижній частині рамка здається трохи ширше. Еван Бласс опублікував в своєму Twitter-акаунті наступний пост:

«Кажуть, що в наші дні всі телефони виглядають майже однаково, коли справа доходить до майбутнього Samsung Galaxy S21 5G, це вірно – він майже не відрізняється від свого попередника. Будьте впевнені, що до його дебюту буде ще багато інсайдів стосовно технічних характеристик та функціональних можливостей».

Презентація смартфона очікується 14 січня наступного року. Еван Бласс протягом довгих років першим публікує прес-рендери новинок Samsung та інших виробників, так що його словам можна довіряти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут