Компанія vivo увійшла в число виробників, які, на думку інсайдерів, в наступному році представлять свій перший смартфон з гнучким дисплеєм. Тим часом один з патентних регуляторів WIPO опублікував документацію, що описує принцип роботи саме такого пристрою. Примітно, що виробник пропонує концепцію гаджета зі стилусом.

Патентна заявка була подана vivo в лютому 2020 року, але опублікована лише зараз. Видання LetsGoDigital вивчило прикладені до документа ескізи і створило кілька реалістичних рендерів концептуального смартфона.

Головна особливість гнучкого смартфона vivo полягає в використанні шарнірного механізму, в якому передбачена виїмка під стилус. Довжина стилуса порівнянна з довжиною самого смартфона. На кінчику аксесуара є прогумований носик, який дозволить уникнути подряпин при взаємодії з дисплеєм. Для фіксації стилуса vivo пропонує використовувати магніти, встановлені всередині відсіку.

Компанія не розкриває подальших планів і термінів виходу свого першого смартфона з гнучким дисплеєм, так само як і не призводить додаткових відомостей про концептуальної новинці в патенті. На думку мережевих інформаторів, крім vivo в 2021 році свої гнучкі смартфони покажуть OPPO, Xiaomi і Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут