Президент і глава мобільного підрозділу Samsung Electronics Те Мун Ро розповів в офіційному блозі компанії про її плани на 2021 рік. Представник вендора також підвів підсумки року, що минає і натякнув на одну з ключових особливостей фірмових смартфонів нового покоління.

У своєму зверненні до користувачів Те Мун Ро нагадав, що ще в 2019 році Samsung випустила перші в світі комерційні смартфони та планшети з підтримкою 5G і до кінця поточного року в екосистемі Galaxy є вже двадцять 5G-гаджетів.

Глава мобільного підрозділу бренду також зазначив зростаючу популярність складних пристроїв і повідомив про подальший розвиток цього напрямку. За його словами, мета Samsung – зробити складні гаджети більш доступними для споживачів. Компанія також має намір представити нове покоління камер для фірмових смартфонів – не виключено, що прийдешній Galaxy S21 отримає саме такий модуль.

«Samsung відома своїми якісними камерами, але при цьому компанія ніколи не перестане прагнути перевершити саму себе, так що в 2021 році користувачів чекають нові надінтелектуальні можливості для зйомки фото і відео професійного рівня», – заявив топ-менеджер.

Одним з пріоритетних напрямків компанії було відзначено розширення можливостей ШІ-технологій для пристроїв серії Galaxy. Завдяки цьому гаджети здатні постійно навчатися, виконуючи повсякденні завдання, щоб створювати кращі фото і відео, а також збільшувати час автономної роботи на одному заряді акумулятора.

Спільно з партнерами вендор вже вивів на ринок рішення на базі технології надширокосмугових зв’язку (UWB). У планах компанії – забезпечити швидке цифрове підключення смартфона до автомобіля, а також спростити пошук важливих предметів, від ключів до гаманця, і навіть домашніх вихованців. Очікується, що на майбутній захід, присвяченому нової серії флагманських смартфонів, компанія представить фірмові «маячки» для кріплення до гаджетам і інших предметів.

Крім того, Samsung активно підтримує дослідження і спільну роботу зі створення ПЗ з відкритим вихідним кодом. 

«Завдяки відкритим екосистемам, створеним спільно з нашими однодумцями з галузі, ми розробляємо підключені і сумісні з багатьма пристроями та рішеннями технології, здатні перенести нас в захоплюючу нову епоху інтегрованих мобільних додатків», – зазначив Те Мун Ро.

Презентація нового покоління смартфонів Samsung Galaxy очікується в січні 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут