Компанія Apple подала відразу дві патентні заявки, пов’язані з фірмовими розумними годинниками. Схоже, виробник має намір змінити підхід до методу розблокування популярного гаджета, а також оснастити його вбудованою камерою, яка не буде зменшувати корисну площу дисплея, розмістившись під його поверхнею.

У першому патенті, виданому регулятором, розглядається «електронний пристрій з кнопкою біометричної сенсорної системи». Судячи з документу, мова про інтеграцію сканера відбитків пальців в бічну кнопку Apple Watch по аналогії з датчиком Touch ID у iPad Air четвертого покоління.

Apple Watch

Другий патент Apple описує «електронні пристрої з двошаровим дисплеєм». Ця технологія може бути застосована в різних гаджетах, включаючи смартфони, але в документі акцент зроблений на Apple Watch. Внутрішній шар екрану буде містити масив пікселів для відображення зображень, а зовнішній, сенсорний, зможе ставати прозорим в заданій області – це дозволить розмістити камеру і навіть LED-спалах під поверхнею дисплея гаджета.

Apple Watch

Як і у випадку з іншими патентами бренду, приблизна дата появи готової продукції, що використовує нові технології, не повідомляється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут