Завершивши низку чуток, які знімалися у серії смартфонів nova 8, компанія HUAWEI опублікувала перший офіційний тізер із зображенням одного з прийдешніх пристроїв з оригінальною формою модуля основної камери. Крім того, вендор розкрив і дату презентації гаджета – вона відбудеться вже в цьому місяці.

Судячи по зображенню, відмінною рисою апарату стане тильний блок камер нехарактерний для серії овальної форми. При цьому точна кількість датчиків і раніше не розкривається. Інсайдери вказували на плани виробника оснастити nova 8 чотирма і навіть п’ятьма модулями, але офіційного підтвердження цієї інформації вендор поки не надав.

Презентація смартфонів лінійки HUAWEI nova 8 пройде 23 грудня. З чуток, в цей же день китайський виробник електроніки представить смартфон Enjoy 20 SE, а також розумні годинник Watch Fit. Сам же nova 8 буде представлений в двох варіаціях: базової і Pro. Очікується, що «серцем» новинок стануть процесори Kirin або MediaTek. Можлива стартова вартість nova 8 і nova 8 Pro складе $ 460 і $ 610 відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут