Багато служб та веб-сайтів Google, включаючи YouTube, Gmail, Google Assistant і Google Docs, постраждали від масових відключень.

DownDetector, онлайн-платформа, яка надає користувачам інформацію про стан різних веб-сайтів в реальному часі, вказує, що у випадку з Gmail збій, почався близько 13:40 за київським часом. У Твіттері зростає кількість повідомлень, оскільки користувачі не можуть отримати доступ до його основних служб, і Gmail і хештег «#YouTubeDOWN» починає набирати популярність.

Крім припинення роботи YouTube, користувачі повідомляють, що гаджети для розумного будинку, інтегровані з Google Assistant, відчувають проблеми. Сторонні додатки і служби, які покладаються на серверні служби Google, також, мабуть, порушені. Однак, незважаючи на відключення багатьох служб Google, його основний пошуковик, схоже, як і раніше працює, а стороння реклама як і раніше відображається. Проблеми з сервісами Google помічені в США, Великобританії, Нідерландах та Японії, а звіти DownDetector про збої охоплюють весь світ.

Читайте також  GTA 6: припущення про дату виходу, трейлер, геймплей та багато іншого

P.S На даний момент в Україні відновлено роботу YouTube, Gmail і Google Docs.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут