Інсайдер Ice Universe підтвердив характеристики камери Galaxy S21 Ultra, які просочилися в минулому місяці. На малюнку нижче показані деталі датчиків для всіх п’яти модулів камер цієї моделі, а S21 і S21 Plus отримають потрійні камери.

В основному модулі Galaxy S21 Ultra 5G розміщується новий 108-мегапіксельний сенсор ISOCELL HM3 з пікселями 0,8 мкм (з підтримкою об’єднання 9-в-1) і автофокусом Super PD. Його світлочутливість на 12% вище, ніж у датчика HM1, який Samsung використовував в флагмани поточного року.

Роздільної здатності досить висока для цифрового збільшення без втрат до 3x. У телефоні також буде спеціальний телеоб’єктив з 3-кратним збільшенням з сенсором 10 МП (ISOCELL Fast 3J1) з пікселями 1,22 мкм і Dual Pixel AF. Збільшення більше 3x, ймовірно, об’єднає дані з ширококутної та 3-кратної телекамер (які знаходяться поруч один з одним).

Складений перископ спрацює, коли буде досягнуто 10-кратне збільшення. У цій камері буде використовуватися той же датчик на 10 МП, що і в іншому телеоб’єктивів.

Ще там є 12-мегапіксельна надширококутна камера з сенсором IMX563 (1,4 мкм, 1 / 2,55 дюйма). Це єдиний датчик Sony на задній панелі Samsung Galaxy S21 Ultra. Телефон буде підтримувати лазерне автофокусування, яке використовує Note 20 Ultra.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут