Інсайдер Ice Universe підтвердив характеристики камери Galaxy S21 Ultra, які просочилися в минулому місяці. На малюнку нижче показані деталі датчиків для всіх п’яти модулів камер цієї моделі, а S21 і S21 Plus отримають потрійні камери.

В основному модулі Galaxy S21 Ultra 5G розміщується новий 108-мегапіксельний сенсор ISOCELL HM3 з пікселями 0,8 мкм (з підтримкою об’єднання 9-в-1) і автофокусом Super PD. Його світлочутливість на 12% вище, ніж у датчика HM1, який Samsung використовував в флагмани поточного року.

Роздільної здатності досить висока для цифрового збільшення без втрат до 3x. У телефоні також буде спеціальний телеоб’єктив з 3-кратним збільшенням з сенсором 10 МП (ISOCELL Fast 3J1) з пікселями 1,22 мкм і Dual Pixel AF. Збільшення більше 3x, ймовірно, об’єднає дані з ширококутної та 3-кратної телекамер (які знаходяться поруч один з одним).

Складений перископ спрацює, коли буде досягнуто 10-кратне збільшення. У цій камері буде використовуватися той же датчик на 10 МП, що і в іншому телеоб’єктивів.

Ще там є 12-мегапіксельна надширококутна камера з сенсором IMX563 (1,4 мкм, 1 / 2,55 дюйма). Це єдиний датчик Sony на задній панелі Samsung Galaxy S21 Ultra. Телефон буде підтримувати лазерне автофокусування, яке використовує Note 20 Ultra.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут