В мережі з’являється все більше витоків про прийдешні смартфони лінійки Samsung Galaxy S21, анонс якої очікується в січні. На цей раз інсайдери підтвердили наявність стилуса у смартфона Galaxy S21 Ultra.

В цілому, витік на сайті Winfuture.de присвячений тому, які зміни пам’яті і кольору будуть у смартфонів. Повідомляється, що Galaxy S21 5G вийде в двох варіантах – з 128 або 256 ГБ пам’яті. Буде доступний в сірому, білому, рожевому і пурпуровому кольорах.

Galaxy S21 + 5G вийде з такими ж конфігураціями пам’яті. Його можна буде купити в сріблястому, чорному і пурпурному кольорах. Модель Galaxy S21 Ultra 5G випустять в трьох варіантах – з 128, 256 і 512 ГБ пам’яті. Що стосується кольорів, то будуть срібляста і чорна версії.

У витоку також стверджується, що Galaxy S21 Ultra 5G отримає підтримку S Pen. Однак, на відміну від моделей Galaxy Note, у апарата не буде спеціального відділення для зберігання стилуса. Зате користувачі зможуть придбати окремі чохли для смартфона, в яких можна буде носити і S Pen.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут