Компактний iPhone 12 mini, звичайно, не позбавлений недоліків. У нього відверто слабкий акумулятор, він легко може вислизнути з рук , комусь його дисплей може здатися недостатньо великим. Але є у цієї моделі цілий ряд незаперечних переваг.

Ось 4 причини, за якими вам коштувати купити саме цей новий iPhone.

По-справжньому компактний

iPhone 12 mini – єдиний в своєму роді флагман в компактному корпусі. Це сміливий експеримент Apple. Зараз такі вже не роблять. І якщо модель не буде користуватися достатньою популярністю, навряд чи купертіновці продовжать.

Раніше по-справжньому невеликим айфоном з більш-менш сучасною начинкою був iPhone SE першого покоління. І, але вже з деякою натяжкою, iPhone SE (2020) . Але це бюджетний і среднебюджетной варіанти.

Тепер же ви можете купити iPhone з топовою начинкою і OLED-дисплеєм, яким легко користуватися однією рукою.

Найдешевший iPhone 12

12 mini – найдоступніша модель серії iPhone 12. Він коштує менше 30 тисяч гривень. А під час розпродажів Чорної п’ятниці його можна було знайти в магазинах з великою знижкою. У нас це далеко не найпопулярніший iPhone 12 – очевидно, що ціни будуть знижуватися.

Така ж камера, як у iPhone 12

Тут точно така ж камера, як у 6,1-дюймового базового iPhone 12. Вона відмінно знімає і вдень, і вночі. Міні сміливо можна назвати кращим компактним камерофоном на планеті.

Маленький корпус і великий екран

Так, корпус iPhone 12 mini менший, ніж у iPhone SE (2020). Але екран більше. 5,4-дюймовий дисплей прекрасно підходить для більшості завдань – на ньому зручно і друкувати (особливо дівчатам), і дивитися фільми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут