Ресурс SlashLeaks опублікував фотографії майбутніх телефонах американської корпорації Google, які вже існують у вигляді повноцінних прототипів. Йдеться про одразу трьох новинках, спрямованих на конкуренцію з iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 mini. 

На все нові мобільні пристрої «пошукового гіганта» прямо «з коробки» встановлена ​​операційна система Android 11, тобто найновіша і сучасна серед усіх існуючих на ринку. У цьому, безумовно, навіть і близько немає нічого дивного, тому що фірмові мобільні пристрої цієї компанії завжди могли похвалитися новітнім ПО, є яке одним з їхніх основних і найбільш значущих переваг.

Нові телефони, тобто Pixel 5 Pro, Pixel PE і Pixel mini, оснащені модулем NFC, який може використовуватися для оплати покупок в магазинах і для здійснення різних інших операцій без будь-яких обмежень в цьому самому плані. Нові мобільні пристрої, судячи з усього, відрізняються один від одного розміром екрана, а найбільшим апаратом є модель, оснащена 6,67-дюймовим OLED-дисплеєм. 

Флагманський це смартфон чи ні поки що невідомо, тому що велика частина подробиць про технічне оснащення майбутніх новинок поки що ще невідома. У цьому, безумовно, навіть і близько немає нічого дивного, адже сама Google ще поки що не надала громадськості ці телефони з початкової цінової категорії.

За попередніми даними, презентація новинок відбудеться в березні 2021 року, але подробиць від самої американської корпорації на цей рахунок поки що ще немає, тому зараз це лише припущення. Також не можна виключати, що дані фотографії та відомості є фейковий, як раніше бувало вже не раз. 

Саме тому не варто на все 100% бути впевненими в тому, що компанія Google вже незабаром дійсно насправді представить і випустить на ринок такі моделі мобільних пристроїв, як Pixel 5 Pro, Pixel PE і Pixel mini. Всі вони, за чутками, повинні отримати підтримку мереж п’ятого покоління 5G, будучи здатними підключатися до таких і забезпечувати при цьому дуже високу швидкість передачі даних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут