Рекламні компанії і видавці подали скаргу на Apple в антимонопольний орган Франції, стверджуючи, що зміни конфіденційності, які планує запровадити Apple, є антиконкурентними.

З початку 2021 року операційне програмне забезпечення Apple буде вимагати, щоб додатки отримували дозвіл користувачів на збір їх рекламного ідентифікатора, що використовується для показу цільової реклами та перевірки ефективності рекламних кампаній.

Компанії, які подали скаргу, стверджують, що деякі користувачі дадуть свою згоду. Це ускладнить продаж персоналізованої реклами найрізноманітніших компаній, включаючи новинні видання, розробників ігор і так далі.

У той час як стороннім додаткам потрібно буде отримати дозвіл від користувачів, власні додатки Apple не повинні будуть отримувати такий дозвіл. Apple пропонує персоналізовану рекламу в App Store і Apple News в залежності від поведінки користувачів в додатках Apple. Щоб відмовитися від відстеження Apple за замовчуванням, користувачам необхідно зробити це вручну, знайшовши відповідні параметри в додатку «Налаштування».

Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Технологічний гігант з Купертіно планував внести цю зміну в вересні цього року, але вирішив відкласти до наступного року після критики з боку таких багатьох компаній, включаючи Facebook.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут