Одним з виробників, які першими оснастять свої смартфони новітнім процесором Snapdragon 888, стане бренд Nubia. Президент компанії Ні Фей зазначив, що геймерський флагман Red Magic 6 може стати найпотужнішим мобільним пристроєм на ринку – і незабаром після його заяви в мережі був опублікований відеотизер, який демонструє ще одну особливість готується до випуску апарату.

У китайській соціальній мережі Weibo з’явився короткий ролик, який демонструє роботу незвичайної властивості задньої кришки майбутнього смартфона. Судячи з відеоряду, цей елемент корпусу виконаний з електрохромноє скла, яке під впливом струму стає прозорим. Щоб заглянути під «капот» гаджета, користувачеві досить буде натиснути виділену кнопку на корпусі.

З огляду на заяву керівника Nubia, очікується, що спеціально для моделі Red Magic 6 вендор зробить заводський розгін Snapdragon 888, і оснастить смартфон просунутою системою охолодження з вентилятором для ефективного відводу тепла від продуктивного заліза. Інші технічні характеристики, дата презентації та ціна майбутнього флагмана поки невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут