Одним з виробників, які першими оснастять свої смартфони новітнім процесором Snapdragon 888, стане бренд Nubia. Президент компанії Ні Фей зазначив, що геймерський флагман Red Magic 6 може стати найпотужнішим мобільним пристроєм на ринку – і незабаром після його заяви в мережі був опублікований відеотизер, який демонструє ще одну особливість готується до випуску апарату.

У китайській соціальній мережі Weibo з’явився короткий ролик, який демонструє роботу незвичайної властивості задньої кришки майбутнього смартфона. Судячи з відеоряду, цей елемент корпусу виконаний з електрохромноє скла, яке під впливом струму стає прозорим. Щоб заглянути під «капот» гаджета, користувачеві досить буде натиснути виділену кнопку на корпусі.

З огляду на заяву керівника Nubia, очікується, що спеціально для моделі Red Magic 6 вендор зробить заводський розгін Snapdragon 888, і оснастить смартфон просунутою системою охолодження з вентилятором для ефективного відводу тепла від продуктивного заліза. Інші технічні характеристики, дата презентації та ціна майбутнього флагмана поки невідомі.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут