З 21 грудня 2020 року оператор мобільного зв’язку Vodafone, спільно з Міністерством цифровий трансформації, запускає програму тестування обслуговування абонентів з додатком «Дія». На першому етапі абоненти оператора, у яких є додаток «Дія», можуть використовувати його для своєї ідентифікації. Для цього потрібно просто відкрити «Дію» і показати свої цифрові документи співробітнику магазину.

За допомогою «Дії» абоненти Vodafone Україна можуть отримати необхідні послуги, змінити тариф, управляти додатковими послугами, отримувати фінансову інформацію про свій номер і т.і.

Крім цього, в Запорізькій області України оператор почав тестування «Дії» для контрактного підключення. Абоненти зможуть поділитися цифровий копією своєї ID-карти, а всі дані документа будуть внесені в систему автоматично. Таким чином, час на оформлення контрактного підключення зменшиться майже в два рази.

Після успішного закінчення тестового періоду, «Дія» буде працювати постійно і перелік послуг в магазинах буде розширюватися. Надалі, за допомогою «Дії», абоненти зможуть зареєструвати свій номер на паспортні дані, перейти з передплаченого на контрактну форму обслуговування та багато іншого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут