Через місяць після того, як джерела опублікували нові живі фотографії монстра автономності Samsung (комерційна назва – Galaxy M12), пристрій було помічено в базі даних популярного бенчмарка Geekbench. Раніше смартфон з’явився в звітах: Bluetooth SIG, Wi-Fi Alliance та Бюро індійських стандартів (BIS).

У Geekbench 5 смартфон Galaxy M12 набрав 178 балів в одноядерному тесті і 1025 балів при використанні всіх ядер. Смартфон оснащений центральним процесором Exynos 850 з 3 ГБ оперативної пам’яті. Пристрій працює під управлінням операційної системи Android 11. Після сертифікації Wi-Fi Alliance та Bluetooth SIG було оголошено, що смартфон підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц, Bluetooth 5.0. В деяких регіонах смартфон з’явиться у продажі під комерційною назвою Galaxy F12.

Згідно з попередніми повідомленнями, смартфон Samsung Galaxy M12 може мати 6,7-дюймовий дисплей з отвором для модуля фронтальної камери. Головною особливістю пристрою повинна стати акумуляторна батарея ємністю 7000 мАг, яка в даний час також є в Galaxy M51. Смартфон отримає сканер відбитків пальців, розташований на боковій панелі корпусу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут