Раніше Redmi підтвердила, що компанія готується випустити флагманський смартфон на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 888. Імовірно, цим смартфоном стане Redmi K40 Pro, який повинен змінити на ринку поточний флагман Redmi K30 Pro.

Згідно з останніми даними, Redmi K40 Pro позбудеться фірмової висувної фронтальної камери, яка була в Redmi K20 Pro та Redmi K30 Pro. Джерело стверджує, що Redmi K40 Pro буде оснащений більш традиційною для більшості смартфонів фронтальною камерою, модуль якої буде врізано в лівий верхній кут екрану. Імовірно, це дозволить утримати вартість смартфона на прийнятному рівні. Redmi K40 Pro повинен отримати плоский OLED-екран, а отвір під фронтальну камеру матиме діагональ всього 3,7 мм. Одним з недоліків Redmi K30 Pro було те, що його екран підтримував тільки частоту оновлення 60 Гц, відповідно, новий смартфон точно отримає екран з підвищеною частотою оновлення зображення.

Крім флагманської платформи також очікується підтримка швидкої зарядки. Що стосується стандартної моделі Redmi K40, то вона повинна отримати РК-екран, центральний процесор Dimensity 1000+ та акумулятор ємністю 4500 мАг. Анонс смартфонів очікується в кінці цього року або на початку наступного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут