Як завжди і буває зі смартфонами від великих компаній, про їх дизайні, характеристиках і дати виходу постійно говорять багато інсайдерів. Майбутній смартфон Mi 11 від китайської компанії Xiaomi не став винятком.

Вже зараз відомі деякі характеристики пристрою, а також інсайдери кажуть про приблизний зовнішній вигляд пристрою. Чи готові Xiaomi якщо і не здивувати світ, то показати як справжньому якісний продукт?

Зовнішній вигляд

Зовні смартфон відрізнятиметься від того, що ми бачимо попередніх рендера – це зовсім не секрет. Цей зовнішній вигляд пристрою іноді можна побачити за зовсім невеликий термін до офіційного анонсу смартфона.

Проте, останні рендери виглядають непогано. У тому, що корпус буде виконаний зі скла і металу, сумніватися не варто, як і в тому, що смартфон буде підтримувати бездротову зарядку.

Питання в тому, якого розміру буде сам смартфон. Діагональ екрану швидше за все буде більше 6-и дюймів. Але для тих, хто чекав відповіді на iPhone 12 mini, є невелика надія: ширяться чутки, що Mi 11 може отримати версію mini. Дуже інтригуюче.

Можливі характеристики пристрою

-О тому, що флагманський пристрій Xiaomi буде працювати на топовом чипі від Qualcomm, було очевидно. Помилка вийшла тільки в назві процесора: компанія назвала свій новий чіп Snapdragon 888, а не 875, як передбачалося раніше.
-Варто очікувати топові типи пам’яті в пристрої – LPDDR5 RAM і UFS 3.1 ROM. В такому смартфоні будь операції повинні виконуватися швидко і чітко.

-Характеристики дисплея теж цілком очевидні: це AMOLED-матриця з підтримкою високої частоти відновлення екрана 120 Гц. Дозвіл екрану, за інформацією джерела – Quad HD (1440p). Як йшлося раніше, питання викликає тільки діагональ екрану.
-Докладний потрійний камери розкриті не до кінця: відомо, що в якості основного модуля буде використаний 108-ми МП модуль. Другий модуль – це широкоугольная камера на 13 МП, а третій – макро-об’єктив на 5 МП. Інформації про світлосилі, розмірі пікселя і матриць поки що нема.
-І, нарешті, аккумулятор: його обсяг складе майже 4800 мА / год. Смартфон буде підтримувати швидку зарядку в 50 Вт, а також швидку бездротову зарядку в 30 Вт. Швидше за все, смартфон буде підтримувати і функцію реверсивної зарядки.

Коли може відбутися анонс?

Багато інсайдери кажуть про те, що презентація нової смартфона відбудеться в січні 2021-го року. Швидше за все так воно і станеться: Qualcomm вже представили флагманський процесор нового покоління, і, можливо, прямо зараз Xiaomi наводять “останні штрихи” перед анонсом смартфона.

Таким чином, Mi 11 може стати одним з перших в світі смартфонів на новій однокристальної системі Snapdragon 888.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут