В Міністерстви охорони здоров’я повідомили про оновлення мобільного додатку “Дій вдома”, який встановлюють подорожуючі, зокрема під час перетину лінії розмежування на Донбасі

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер

Зокрема повідомляється, що в мобільному застосунку “Вдома”, призначеному для контролю самоізоляції, додано кілька функцій, зокрема відлік часу до прибуття на місце самоізоляції, а також збільшено термін верифікації особи.

Повідомляється, що оновлення додатку “Вдома”, який вже доступний в App Store, Google Play, а також він підтримується HUAWEI AppGallery, – це таймер 24 години до досягнення користувачем місця ізоляції.

“Наприклад, ви приїжджаєте в Україну з “червоної зони”. На кордоні вас просять встановити додаток. Ви розумієте, що ваша дорога займає певний час. З моменту встановлення розпочинається відлік часу, за який ви маєте добратися до місця самоізоляції. Є така дія, як покинути місце самоізоляції, наприклад вийти погуляти з собакою, сходити в аптеку, поїхати на тестування. Також збільшено термін верифікації з 15 до 20 хвилин… І сповіщення-нагадування про необхідність це зробити кожні 4 хвилини”, – розповів Кучер.

Читайте також  GTA 6: припущення про дату виходу, трейлер, геймплей та багато іншого

Крім того, він розповів, що через додаток тепер також надходить офіційне сповіщення про отримання негативних результатів ПЛР-тесту.

“У застосунку також з’явилися функції перевірки наявності симптомів, функціонал якої побудований за принципом запитання-відповіді, та інформування про контактних осіб, які мають піти на самоізоляцію”, – повідомив Кучер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут