Патентний портфель Xiaomi поповнив новий незвичайний гаджет – концептуальний смартфон, який імовірно стане спадкоємцем представленого в минулому році Mi Mix Alpha. Оригінальна конструкція апарату дозволяє витягати дисплей з корпусу: як це може виглядати на практиці, вже показав у своєму новому відео відомий дизайнер під ніком Concept Creator.

Запропонована інженерами Xiaomi ідея полягає в особливому механізмі з використанням напрямних для гнучкого дисплея. Під час витягування екрану, згорнутого всередині корпусу, ці штанги будуть заодно виконувати роль підпірок, забезпечуючи достатню жорсткість конструкції. Примітно, що відповідний патент був зареєстрований ще в кінці 2019 го, але у відкритий доступ потрапив лише днями.

За припущенням мережевих інформаторів смартфон отримає блок камери, схожий на модуль Mi Mix Alpha, вписаний в вузьку смугу на тильній стороні корпусу. На жаль, патентна документація не містить технічних подробиць про апарат, тому його фінальний зовнішній вигляд може бути відмінним від показаного дизайнером концепту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут