Поки основна лінійка все ще неможливо закріпиться на полицях магазинів, компанія придумує все нові стратегії по завоюванню ринку у всіх сегментах. Це не тільки мобільні процесори в ноутбуках або настільні монстри для широкого кола споживачів. Йдеться про OEM поставках.

AMD збирається випустити два процесори флагманських лінійок Ryzen 7 і Ryzen 9 для виробників готових настільних комп’ютерів. Це так звана OEM продукція, яка буде поки буде доступна тільки по корпоративних каналах. Процесори побудовані на архітектурі Zen 3 і є повними аналогами старших моделей з X в назві, але мають знижені частоти і теплопакет, відповідно.

За словами інсайдерів нові процесори будуть мати на 40 Ватт менший TDP і на 5-10% знижену продуктивність в порівнянні з моделями 5900X і 5800X. Старша модель буде працювати з 12 ядрами і 24 потоками, молодша 8 і 16. Можлива вартість обох процесорів близько 499 доларів і 399 доларів. Але це поки не більше ніж припущення інсайдерів, а справжня вартість і частотні характеристики з’являться в найближчі дні, коли OEM виробники випустять перші готові пристрої на базі цих процесорів.

Крім топових рішень, AMD також готує процесори з вбудованою графікою сімейства Cezanne. Можливо, це буде восьміядерний Ryzen 7 5700G і шестиядерний Ryzen 5 5600G. Більш детальна інформація про ці моделі з’явиться вже на початку наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут