Китайська компанія Huawei підтвердила чутки про продаж бренду Honor. Згідно з умовами угоди, основним власником Honor стала компанія Shenzhen Zhixin New Information Technology, яка отримала 98,6% акцій. Поява інформації про продаж Honor викликала занепокоєння у власників пристроїв китайського виробника, але компанія швидко всіх заспокоїла. Багато співробітників Huawei хочуть піти в новий Honor. Приблизно 7000 чоловік з Huawei перейдуть в нову компанію.

Звичайні користувачі особливих змін не відчують. Усі профілі продовжать роботу, також будуть виходити планові оновлення фірмового програмного забезпечення Magic UI. У компанії заявили, що у клієнтів не буде проблем з обслуговуванням. Вони зможуть користуватися всіма послугами, як і раніше, але нові продукти будуть обслуговуватися через власну систему Honor. Одне з основних питань стосується мобільних сервісів Google. З травня 2019 року Huawei знаходиться під американськими санкціями і не може випускати смартфони з новим обладнанням і сервісами Google.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Так як Huawei більше не контролює Honor і не братиме участі в прийнятті рішень, з’явилися великі надії на те, що в майбутньому ми зможемо побачити смартфони Honor з попередньо встановленими сервісами Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут