Інженери лабораторії iFixit періодично проводять оцінку ремонтопридатності різних гаджетів шляхом їх повного розбирання на комплектуючі. Не став винятком і флагманський смартфон HUAWEI Mate 40 Pro – експерти провели детальне «розтин» апарату і винесли свій вердикт.

Головною складністю при розбиранні смартфона став демонтаж дисплея і задньої кришки. Через велику кількість клею в конструкції пристрою цей процес, за словами представників iFixit, навіть при використанні спеціального фена не гарантує успішного зняття комплектуючих без пошкоджень.

Усередині пристрою представників сервісного центру також чекає чимало сюрпризів, включаючи приховані шлейфи, які можна пошкодити одним необережним рухом. Експерти відзначили, що внутрішні компоненти гаджета розміщуються в «вельми хаотичному порядку», а доступ до них вкрай обмежений.

У числі модульних компонентів, заміна яких не викликає проблем, були виділені перископний об’єктив і розмовний динамік. Сумарно ж ремонтопридатність смартфона в лабораторії оцінили в 4 бали з 10 можливих. Таким чином, розібрати флагман HUAWEI, за версією фахівців, складніше, ніж iPhone 12.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут