Рішення Apple прибрати з комплекту iPhone 12 блок живлення стало об’єктом іронії відразу декількох великих виробників смартфонів, включаючи Samsung. Але схоже, що незабаром південнокорейська компанія зробить зі своїм новим флагманом так саме – на це вказують недавно опубліковані документи бразильського регулятора Anatel.

У базі даних відомства, як повідомляють мережеві джерела, з’явилася згадка відразу декількох ще не анонсованих смартфонів Samsung: SM-G991B / DS, SM-G996B / DS і SM-G998B / DS, що імовірно відповідає моделям Galaxy S21, S21 Plus і S21 Ultra . Судячи з наданої документації, жоден з гаджетів не отримає комплектного блоку живлення.

На думку аналітиків, таким чином південнокорейський виробник електроніки планує знизити роздрібну ціну і компенсувати витрати, пов’язані з підтримкою мереж 5G і використання екрану з високою частотою оновлення. Більш того, за чутками, представники флагманської серії Galaxy S21 можуть позбутися і комплектної гарнітури. Варто відзначити, що обидва припущення поки не підтверджені виробником. Точний склад комплекту новинок стане відомий в ході офіційної презентації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут