Багато що натякає, що в Samsung назрівають серйозні зміни і одним з таких натяків є запуск виробництва Galaxy S21 Ultra. Причому сталося це раніше, ніж було задумано. Це ж стосується і виходу на ринок. Якщо на самому початку мережі аналітики припускали, що смартфон представлять в січні, то зараз все більше з’являється думок, що Galaxy S21 Ultra може вийти ще в грудні цього року. Масове виробництво пристрою почнеться вже в листопаді.

Чому такий поспіх? Тут у південнокорейського виробника дві причини. По-перше, їх не влаштовує попит на Galaxy S20, який явно не виправдовує прогнозів. По-друге – вимушений відхід з міжнародного ринку Huawei, які без сервісів Google не дуже і потрібні аудиторії, крім Азіатських країн. Говорячи ж про сам Galaxy S21 Ultra, то скоріш за все, жителям США і Китаю пристрій буде поставлятися з чіпсетом Snapdragon 875, а ось в інші регіони з власною альтернативою – Exynos 2100.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Що стосується прошивки, то тут варто очікувати One UI 3.1, заснованої на Android 11. Також очікується наявність п’яти камер і головним модулем стане 108-мегапіксельний сенсор, а не 180-мегапіксельний, як стверджувалося раніше. Відзначимо і частоту оновлення екрану в 120 Гц, а не 144 Гц, як було задумано раніше. Що стосується самого виробника, то ймовірно йому доведеться об’єднати лінійки Galaxy S і серію Note в єдине ціле, так як акцент в майбутньому буде зроблений на лінійку Galaxy Z – складані смартфони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут