Продовжують з’являтися нові подробиці про проблеми з передчасною розрядкою акумуляторів на смартфонах iPhone. Користувачі підтвердили, що проблеми почалися після інсталяції оновлення iOS 14.2.

Раніше авторитетні ЗМІ писали, що смартфони багатьох користувачів за ніч втрачають від 20 до 40% заряду батареї. Сьогодні з’явилися повідомлення про те, що їх смартфони можуть розрядитися на 50% всього за 30 хвилин використання. Більш того, смартфон і заряджається дуже швидко навіть при використанні повільного зарядного пристрою. Можливо, смартфон невірно відображає рівень заряду, тому зарядка і розрядка відбуваються так швидко.

Проблеми виникають найчастіше в старих моделях iPhone, таких як iPhone XS, iPhone 7, iPhone 6s і iPhone SE першого покоління. Також про проблеми повідомляють власники iPad Pro 2018 роки з iPadOS 14.2. Є надія, що Apple виправить помилку в iOS 14.3 і iPadOS 14.3, які повинні бути випущені найближчим часом. Якщо ж ви ще не оновили свої iPhone або iPad до iOS 14.2 та iPadOS 14.2 відповідно, то краще почекати виходу нової прошивки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут